سوق ستاد تسهیلات نوروزی به یک نهاد گردشگری دارای برنامه‌های مدون

Posted by: ادمین Category: گزارش خبری Comments: 0 Post Date: فروردین ۲۶, ۱۳۹۸

سوق ستاد تسهیلات نوروزی به یک نهاد گردشگری دارای برنامه‌های مدون

   عضو شورای اسلامی شهر همدان عنوان کرد:

سوق ستاد تسهیلات نوروزی به یک نهاد گردشگری دارای برنامه‌های مدون

به گزارش خبرگزاری پانا- عضو شورای اسلامی شهر همدان با تأکید بر این که ستاد تسهیلات نوروزی را باید به یک نهاد گردشگری و دارای برنامه‌های مدون و پاسخگو است، سوق داد از مسئولان خواست تا از همین حالا به فکر ارائه راهکارهای مناسب در خصوص تعطیلات تابستان باشند.

به گزارش خبرنگار پانا جواد گیاه شناس با تأکید بر این که صدا و سیمای مرکز استان در بحران‌های اخیری که در کشور وجود داشت همدان را نیز بحرانی جلوه داد، گفت: وظیفه صدا و سیما آرام کردن جامعه است نه بحرانی جلوه دادن شهری که هیچ بحرانی آن را تهدید نمی‌کرد.

گیاه شناس با اشاره به این که همدان دارای زیرساخت‌های مناسب است، خاطرنشان کرد: همدان در این ایام که بسیاری از استان‌ها درگیر بحران و حوادث طبیعی بودند نشان داد شهر تاب آوری است اما متأسفانه برخی نگرش‌های غیراصولی مثل صدا و سیما باعث شد آنطور که باید از ظرفیت‌هایمان در ایام عید استفاده نشود.

او با تأکید بر این که در تبدیل همدان به قطب گردشگری باید همانند یک نهاد عمل کنیم، تصریح کرد: متأسفانه در ١٠ روز پایانی سال گذشته برای عید و تعطیلات ستاد تشکیل می‌دهیم و انتظار افزایش گردشگر را نیز داریم اما با این کار نه تنها به اهداف خود نمی‌رسیم بلکه لطمه جدی در برنامه ریزی های نوروزی خواهیم دید.

عضو شورای اسلامی شهر همدان در ادامه به جذب سرمایه گذار برای شهر اشاره کرد و افزود: باید تلاش کنیم تا در ستاد اسکان و خدمات سفر فرصت‌های سرمایه گذاری همدان مورد توجه قرار گیرد.

image_pdfفایل PDFimage_printپرینت

اشتراك گذاری نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 2 =