کمیته فناوری اطلاعات؛ ششمین جلسه کمیته فناوری اطلاعات مرکز مطالعات و پژوهش های شورای اسلامی شهر همدان

Posted by: ادمین Category: گزارش خبری Comments: 0 Post Date: تیر ۳۱, ۱۳۹۶

کمیته فناوری اطلاعات؛ ششمین جلسه کمیته فناوری اطلاعات مرکز مطالعات و پژوهش های شورای اسلامی شهر همدان

ششمین جلسه کمیته فناوری اطلاعات مرکز مطالعات و پژوهش های شورای اسلامی شهر همدان با حضورکلیه اعضای کمیته و آقای زارعی مدیر پژوهشی و اجرایی مرکز به ریاست دکتر محرم منصوری زاده رییس کمیته فناوری و اطلاعات در ساختمان مرکز مطالعات برگزار گردید.

آقای زارعی با عرض خیر مقدم خدمت اعضای کمیته جلسه را آغاز نمودند و بیان کردند نظر به اینکه کمیته های مرکز مطالعات به عنوان بازوهای علمی شورای اسلامی شناخته می شود، بر آن شدیم تا برنامه های سال جاری شهرداری را به تفکیک رسته در کمیته های مختلف مطرح نماییم و پیشنهادات و انتقادات ارایه شده را به شهرداری منعکس کنیم. ایشان در ادامه افزودند: هدف اصلی از تشکیل این جلسات آشنایی اعضای کمیته با فعالیت های شهرداری و هدفمند سازی فعالیتهای کمیته می باشد و تاکید داشتند که خروجی های کمیته باید با نیازهای شهرداری و اولویتهای مدیریت شهری همسو باشد. ایشان همچنین بیان نمودند هدف ما بهره گیری از ظرفیت علمی موجود در کمیته های تخصصی مرکز است و سعی داریم نظرات علمی اساتید حاضر را در برنامه ها به شهرداری منعکس نماییم تا در سال ۹۶و ۱۳۹۷ آنها را مد نظر داشته باشند. در ادامه جلسه آقای زارعی دو دستور کار جلسه، بررسی اولویتهای پژوهشی دریافت شده  از سوی شهرداری و بررسی نامه دریافتی از شورای عالی استانها را به ترتیب عنوان کردند و از مدعوین خواستند تا به تبیین دیدگاههای خود در این زمینه بپردازند سپس حاضرین در این جلسه به نقطه نظراتی در پیرامون موضوع جلسه پرداختند.

در این جلسه مقرر گردید:

روز چهارشنبه مورخ ۰۴/۰۵/۹۶ جلسه بعدی کمیته در محل شهرداری منطقه یک برگزار گردد.

-همچنین مقرر گردید از مسؤولین سایر مناطق شهرداری در حیطه فناوری اطلاعات و نیز مدیر محترم منطقه یک شهرداری همدان در این جلسه دعوت بعمل آید

-با کلیات محورهای پژوهشی ارایه شده از سوی سازمان فناوری موافقت شد.

-سازمان فناوری با بهره گیری از حمایت و مشاوره اساتید کمیته فناوری و تحت نظارت مرکز مطالعات، سامانه مربوط (بانک اطلاعاتی) را طراحی و راه اندازی نمایند و به پیگیری این برنامه بپردازد.

image_pdfفایل PDFimage_printپرینت

اشتراك گذاری نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + 18 =