شانزدهم آذر روز دانشجو گرامی باد. پیام ریاست محترم مرکز مطالعات و پژوهش های شورای اسلامی شهر همدان به مناسبت فرارسیدن ” شانزدهم آذرماه “

Posted by: ادمین Category: گزارش خبری Comments: 0 Post Date: آذر ۱۶, ۱۳۹۵

شانزدهم آذر روز دانشجو گرامی باد. پیام ریاست محترم مرکز مطالعات و پژوهش های شورای اسلامی شهر همدان به مناسبت فرارسیدن ” شانزدهم آذرماه “

سالگرد حماسه ۱۶ آذر را به جامعه علمی و دانشگاهی کشور به ویژه دانشجویان عزیز مسلمان و انقلابی ایران اسلامی تبریک می‌گویم.

نقش دانشجویان در همه جوامع فراتر از دیگر اقشار اجتماعی است و این امتیاز و تمایز به دلیل تقارن جوانی و فرهیختگی با روحیه عدالت طلبی، آزادیخواهی و تحول خواهی به سوی تحقق آرمان‌ها و ایده‌آل‌هاست.

در جمهوری اسلامی ایران که برخوردار از آرمان‌های متعالی اسلامی و مردمسالاری دینی است، خصائص دانشجویان و محیط دانشجویی همسو با آرمان‌های دینی مردم، از اثرگذاری بیشتر در قیاس با سایر جوامع برخوردار است.

توجه به منافع ملی هماهنگ با اهداف والای اسلامی جهت‌گیری دانشجویان مسلمان را از دیگر جنبش‌های دانشجویی در سایر کشورها ممتاز و متمایز می‌سازد کما اینکه در طی سالهای گذشته شاهد حرکت نوید بخش دانشجویان در عرصه‌های مختلف بوده‌ایم.

اینجانب با افتخار به خدمتگزاری خود به جامعه دانشگاهی و دانشجویان عزیز، توفیقات روزافزون دانشجویان مسلمان را در همه امور فردی و اجتماعی به ویژه در عرصه فعالیت‌های علمی، پژوهشی، فرهنگی و اجتماعی از خداوند متعال مسالت می‌نمایم.

دکتر ابراهیم مولوی

ریاست مرکز مطالعات و پژوهش های شورای اسلامی شهر همدان

image_pdfفایل PDFimage_printپرینت

اشتراك گذاری نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × دو =