رئیس کمیسیون آموزش، پژوهش و فناوری شورای عالی استان ها خبرداد: تشكیل ۳ كمیته در كمیسیون آموزش، تحقیقات و فناری شورای عالی استان ها

Posted by: ادمین Category: گزارش خبری Comments: 0 Post Date: اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۷

رئیس کمیسیون آموزش، پژوهش و فناوری شورای عالی استان ها خبرداد: تشكیل ۳ كمیته در كمیسیون آموزش، تحقیقات و فناری شورای عالی استان ها

بادامی نجات گفت: اعضای کمیسیون در جلسه کمیسیون آموزش، پژوهش و فناوری شورای عالی استانها تصمیم به تشکیل ۳ کمیته در ذیل کمیسیون با عنوان آموزش، پژوهش و فناوری گرفتند.

حمید بادامی نجات رئیس کمیسیون آموزش، پژوهش و فناوری شورای عالی استانها درگفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استانها درخصوص ماحصل نتیجه کمیسیون متبوعش با بیان اینکه جلسه راس ساعت برگزار شد، اظهارداشت: در بحث بودجه سال ۹۷ شورای عالی استانها ۱۰ بند از ردیف های مرتبط با این کمیسیون بحث وبررسی شد.

وی گفت: دراین جلسه پس از ارزیابی اعضا به این نتیجه رسیدند که اعتبار درنظر گرفته شده برای نیازهای آموزش و پژوهش شوراهای پایه تا فرادست بسیار ناچیز است. اعضا در ۱۰ بند ردیف های مرتبط را در قالب پیشنهاد به کمیسیون بودجه و هیات رئیسه شورای عالی استانها ارسال شد.

رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناری شورای عالی استانها بیان کرد: در این تغییرات اهمیت ویژه ای به طرح های مطالعاتی و اظهار نظرهای کارشناسی شده است. برای طرح های مرکز پژوهش و حمایت از پایان نامه های دانشجویی، آموزش شورای پایه ، برگزاری جشنواره ها و انتشار ماهنامه تخصصی آموزشی نیز از پیشنهادات کمیسیون جهت اصلاح بودجه بوده است.

بادامی نجات در ادامه تاکید کرد: اعضای کمیسیون در کنار این موارد تصمیم به تشکیل ۳ کمیته در ذیل کمیسیون با عنوان آموزش، پژوهش و فناوری گرفتند. که به ترتیب آقایان سید محمود میر ابوالقاسمی نماینده یزد، آقاملایی نماینده گرگان، امینی نماینده خراسان جنوبی روسای کمیته های فوق تعیین شدند.

image_pdfفایل PDFimage_printپرینت

اشتراك گذاری نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − سیزده =