رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات، پژوهش و فناوری: طرح جایگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات در مدیریت شهری در كمیسیون آموزش، تحقیقات، پژوهش و فناوری رد شد

Posted by: ادمین Category: گزارش خبری Comments: 0 Post Date: فروردین ۲۲, ۱۳۹۷

رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات، پژوهش و فناوری: طرح جایگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات در مدیریت شهری در كمیسیون آموزش، تحقیقات، پژوهش و فناوری رد شد

کمیسیون آموزش، تحقیقات، پژوهش و فناوری به عنوان کمیسیون اصلی طرح جایگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات در مدیریت شهری را بررسی کرد و مورد موافقت قرار نداد.

حمید بادامی نجات رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات، پژوهش و فناوری در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استانها درباره مباحث مطرح شده در جلسه کمیسیون متبوعش اظهارداشت: این کمیسیون طرح جایگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات در مدیریت شهری را به عنوان کمیسیون اصلی مورد بررسی قرار داد که پس از بحث و بررسی مورد موافقت قرار نگرفت.

وی در توضیح مطلب فوق گفت: دربحث فناوری اطلاعات در شهرداری ها و دهیاری ها ضعف و کمبود قانون وجود ندارد. در قانون ششم توسعه درماده ۶۷ جایگاه فناوری اطلاعات دیده شده است که می توان به عنوان قانون بالادستی مورد توجه قرار گیرد.

رئیس کمیسیون انرژی، صنعت، معدن و تجارت تاکید کرد: لذا دراین راستا به مرکزآموزش و پژوهش شورای عالی استانها پیشنهاد می شود که پس از بررسی کامل قوانین و مقررات و همچنین بررسی ضعف ها، طرحی درجهت حرکت به سمت شهر الکترونیک و شهر هوشمند به صورت کامل و کارشناسی شده به کمیسیون انرژی، صنعت، معدن و تجارت ارائه کند.

بادامی نجات در ادامه با اشاره به طرح پیشنهادی بودجه سال ۹۷ شورای عالی استانها بیان کرد: دراین طرح مبلغ مصوب برای جایگاه آموزش و پژوهش شوراهای اسلامی کشور کافی نیست. بنابراین پیشنهاد شد که مبلغ دیگری به کمیسیون امور اقتصادی و برنامه و بودجه که کمیسیون اصلی این طرح است ارائه شود.

/ برگزفته از سایت شورا خبر

image_pdfفایل PDFimage_printپرینت

اشتراك گذاری نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + پانزده =