در هشتمین جلسه کمیته فناوری اطلاعات؛ بررسی ظرفیت های حوزه فناوری اطلاعات جهت تسهیل و تسریع امور مراجعین شهرداری همدان

توسط: ادمین دسته بندی: دسته‌بندی نشده نظر: 0

در هشتمین جلسه کمیته فناوری اطلاعات؛ بررسی ظرفیت های حوزه فناوری اطلاعات جهت تسهیل و تسریع امور مراجعین شهرداری همدان

هشتمین جلسه کمیته فناوری اطلاعات مرکز مطالعات و پژوهش­ های شورای اسلامی شهر همدان، چهارشنبه مورخ ۹۶/۰۶/۲۹ در ساختمان سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان و با حضور جناب آقایان مهندس بادامی نجات رییس مرکز مطالعات و پژوهش ­های شورای اسلامی شهر، عسکری سرپرست سازمان آمار و فناوری اطلاعات، زارعی مدیر اجرایی مرکز، اساتید عضو کمیته فناوری اطلاعات مرکز و نمایندگان سازمان مذکور و شهرداری منطقه یک، پیرامون بررسی” نرم افزارهای مورد استفاده در شهرداری همدان ” برگزار گردید که در این راستا شهرداری همدان برای منظور فوق برنامه ریزی و هزینه نموده است.

در ابتدای جلسه، کارشناسان سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری توضیحات مبسوطی درخصوص نرم ­افزار استفاده شده توسط سازمان در راستای ایجاد سامانه یکپارچه ­سازی بهسازی و نوسازی شهرداری و فرآیندهای مرتبط با آن ارایه دادند و سپس مدعوین حاضر در جلسه به بحث و تبادل نظر و آسیب­ شناسی نرم ­افزار اشاره شده پرداختند. همچنین اساتید عضو کمیته به آسیب­شناسی فرآیند طی شده جهت تهیه نرم­افزار مربوطه در شهرداری پرداخته و راهکارهای مفیدی جهت برون رفت از مشکل بوجود آمده ارایه دادند.

در این جلسه مقرر گردید؛

مباحث مربوط به آسیب ­شناسی دقیق و جامع موضوع فوق توسط مرکز مطالعات و پژوهش ­های شورا و در جلسات مدونی با حضور ریاست نظام صنفی رایانه­ ای استان و اساتید کمیته فناوری اطلاعات مرکز، پیگیری و مستند سازی با همکاری و همراهی کارشناسان سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری گردد.

همچنین به پیشنهاد مهندس بادامی نجات، مقرر گردید؛

در جلسات کارشناسی، قابلیت ­های بومی شهر همدان به لحاظ ایجاد سیستم یکپارچه اطلاعاتی برای مجموعه شهرداری بررسی گردد و در صورت اثبات وجود سطح کافی ظرفیت ­های علمی و عملی جهت رفع این نیاز، طراحی سیستم توسط شرکت­ های بومی صورت پذیرد و در غیر اینصورت مباحث واگذاری به شرکت های خارج از همدان، مورد بحث و پیگیری قرار گیرد.

image_pdfفایل PDFimage_printپرینت

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.