در مرکز مطالعات و پژوهش های شورای شهر همدان برگزار شد: طرح همدان؛ شهر دوستدار کسب و کار بررسی شد

Posted by: ادمین Category: گزارش خبری Comments: 0 Post Date: تیر ۱۵, ۱۳۹۷

در مرکز مطالعات و پژوهش های شورای شهر همدان برگزار شد: طرح همدان؛ شهر دوستدار کسب و کار بررسی شد

در اولین جلسه مرتبط به بررسی طرح همدان؛ شهر دوستدار کسب و کار مطرح شد:

لزوم استفاده از پتانسیل و ظرفیت های موجود در نهاد­ها و سازمان­های موجود در همدان در ایجاد شهری کارآفرین

اولین جلسه بررسی طرح همدان؛ شهر دوستدار کسب وکار که با حضور رئیس مرکز مطالعات و نمایندگان کانون کارآفرینان، پارک علم وفناوری، شرکت شهرک های صنعتی و دیگر کارشناسان مرتبط با حوزه کارآفرینی در مرکز مطالعات و پژوهش­های شورای شهر امروز برگزار شد.

درابتدای این نشست رئیس مرکز مطالعات و پژوهش­های شورای شهر گفت: با توجه به  ظرفیت و پتانسیل بالایی که شهرداری از آن برخوردار است و البته با کمک سایر نهاد­های مرتبط برآن هستیم تا شهری کارآفرین را تحقق بخشیم.

مهندس بادامی نجات اظهار داشت: با توجه به این نکته که  بیشترین مراجعات به ما  در شورای شهر اشتغال و درخواست وام از سوی مردم می­باشد و وضعیت حال حاضر کشور در اشتغال، لزوم توجه  و دقتی بیش از پیش به مبحث کارآفرینی را روشن می­کند.

وی با اشاره به طرح بهنام که به معنای برند همدانی نماد افتخار است و نزدیک به هشت بند آن تصویب شده است و به شهرداری ابلاغ خواهد شد؛ گفت: تخفیف ۸۰ درصدی به تولیدکنندگان همدانی در استفاده از بیلبوردها از سوی شهرداری و اینکه شهرداری و شورا موظف به خرید کالای تولید همدان می­باشند از بندهای این طرح است.

رئیس مرکز مطالعات خاطر نشان کرد جلسه ­ای نیز در شورای شهر با حضور معاون وزیر و دکتر توصیفیان برگزار و توضیحاتی در خصوص طرح  همدان  شهر دوستدار کسب و کار ارائه شد.

در ادامه، جلسه با بررسی طرح و ارائه نظرات کارشناسی اساتید و صاحبان فن در این حوزه به جهت تقویت طرح و شناسایی نقاط قوت و ضعف آن به کار خود ادامه داد./  روابط عمومی مرکز مطالعات

 

image_pdfفایل PDFimage_printپرینت

اشتراك گذاری نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × چهار =