اختتامیه جشنوارهای ایده برترشهری درحوزه گردشگری

Posted by: ادمین Category: گزارش خبری Comments: 0 Post Date: تیر ۲۷, ۱۳۹۸

اختتامیه جشنوارهای ایده برترشهری درحوزه گردشگری

آیین اختتامیه #جشنوارهای ایده برترشهری درحوزه گردشگری با حضور رئیس و اعضای شورای شهر همدان و #علیرضاایزدی، مدرس دانشگاه و مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان مرکزی در #مرکزهمایش‌های قرآنی وبین‌المللی شهر همدان با سخنرانی #حسین_قراباغی، رئیس جشنواره آغاز شد.

 

#حسین_قراباغی، رئیس “جشنواره ایده برتر شهری در حوزه گردشگری”:

🔹 پرداختن به #نظرات مردمی در #برنامه‌ریزی شهری نتایج مثبتی به همراه دارد؛ زیرا این مردم هستند که می‌خواهند در شهر سکونت کنند.

 

🔷🔹 #کامران گردان، رئیس #شورای شهر_همدان:

🔹 در راستای سیاست‌گذاری‌های شورای شهر همدان، #بسته‌های تشویقی برای جذب #سرمایه‌گذاران و #گردشگران لحاظ شده است و شورا در حد توان از سرمایه‌گذاران به‌ویژه #حوزه گردشگری حمایت می‌کند.

 

🔷🔹 علیرضا #ایزدی، مدرس دانشگاه و مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان مرکزی در آیین اختتامیه جشنواره ایده برتر شهری در حوزه گردشگری:

🔹 همدان امروز پرچم‌دار #فرهنگی در حوزه #گردشگری است که باید با #تعامل بهتری به سمت و سوی توسعه پایدار حرکت کنیم.

معتقدم #توسعه_پایدار در حوزه جغرافیایی همدان جز با #گردشگری تحقق نمی‌یابد.

🔹 باید به دنبال #پیوست_فرهنگی برای جشنواره ايده برتر شهری در حوزه گردشگری باشیم.

🔹 #همدان در راستای ایجاد بِرندی چون #پیاده‌راه بوعلی به عنوان الگوی شهری در کشور مطرح است و با توجه به بستر و فضاهای گردشگری که در سطح شهر ایجاد شده، باید از این مهم بهره لازم را ببریم.

🔹 سالیان گذشته میراث فرهنگی وعده داده شد که تندیس مرحوم #علی‌اکبرمحمودی وثاق معروف به “دادا همدانی” ساخته می‌شود؛ بنابراین باید این تندیس به‌منظور حفظ #پرچمداران هویت این سرزمین، انجام شود.

 

🔷🔹 #جوادگیاه‌شناس، رئیس مرکز مطالعات و پژوهش‌های #شورای شهر_همدان:

🔹 مرکز مطالعات و پژوهش‌های شورای شهر همدان با محوریت کمیسیون اقتصاد، سرمایه‌گذاری و گردشگری به برپایی «جشنواره‌ ایده برتر شهری در حوزه گردشگری» در گام نخست با هدف مشارکت عموم شهروندان، ارتقا و توسعه #صنعتگردشگری در حوزه #مدیریت شهری اقدام کرده است.

 

#حمیدبادامی‌نجات، نایب رئیس #شورای شهر_همدان:

🔹 توجه به #صنعت_گردشگری، جذب بیشتر گردشگران و رونق اقتصادی در استان را به دنبال خواهد داشت.

🔷🔹 #سیدمسعودعسگریان، رئیس کمیسیون نظارت، بازرسی و امور اداری #شورای شهرهمدان:

🔹 سال‌های آینده با تداوم جشنواره ایده برتر شهری در حوزه گردشگری با تأکید بر افزایش سطح مشارکت شهروندان، درصدد شناسایی نقاط ضعف و قوت حوزه #مدیریت_شهری به‌ویژه در حوزه #گردشگری هستیم.

🔷🔹 #علی رحیمی‌فر، رئیس کمیسیون فنی عمرانی #شورای شهر_همدان:

🔹 طراحی و ساماندهی #ورودی‌ها و #خروجی‌های شهر همدان می‌بایست با رویکرد جذب #گردشگر مدنظر قرار گیرد و دستگاه‌های ذی‌صلاح با هدف نیل به این مهم، تعامل و مساعدت لازم را با شهرداری در راستای به منصه اجرا درآوردن آن، داشته باشند.

🔷🔹 #نرگس نوراله‌زاده، رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری #شورای شهر_همدان:

🔹 طرح ایده برتر شهری در حوزه گردشگری، طرحی به‌منظور ارائه نظرات مردم و متخصصان در راستای #برنامه‌ریزی آینده شهر است؛ از این رو علاقمندیم ایده‌های برتر به‌منظور پیشرفت شهری در حوزه #معماری و #شهرسازی را نیز در آینده دریافت کنیم.

🔷🔹 #رضوان سلماسی، رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی #شورای شهر_همدان:

🔹 #همدان، شهری زیبا با ظرفیت‌های غنی در بخش #گردشگری است که انتظار می‌رود شهر و استان همدان در بخش گردشگری به انداره نام بلندش به عنوان #پایتخت تاریخ وتمدن ایران‌زمین مورد توجه قرار گیرد و نه تنها در ایران، بلکه در جهان مطرح باشد.

🔷🔹 #علی فتحی، رئیس کمیسیون خدمات شهری #شورای شهر_همدان:

🔹 برگزاری جشنواره ایده برتر شهری زمینه‌ساز #مشارکت_شهروندان همدانی است که این امر، #مسئولیت مدیران شهری را مضاغف‌تر می‎کند.

🔷🔹 اکبر #کاوسی‌امید، رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و مالی #شورای شهرهمدان:

🔹 تمامی اعضای #شورای پنجم شهر همدان برای حمایت از #توسعه گردشگری، وحدت رویه دارند و در حد توان در این حوزه، کمک می‌کنند؛ اما پیشبرد اهداف این مهم، نیازمند #همکاری تمامی نهادها و سازمان‌های ذی‌ربط است.

🔷🔹 #مریم روانبخش، رئیس کمیسیون حقوقی و رسیدگی به شکایات مردمی #شورای شهر_همدان:

🔹 تعریف بسته‌های #حمایتی و #تشویقی ویژه حوزه گردشگری در همدان مورد تأکید همگان است و تنها با شعار نمی‌توان توریست جذب کرد.

🔷🔹 #عباس_صوفی، شهردار همدان:

🔹 جشنواره ایده برتر شهری به شهرداری کمک می‌کند تا با بهره‌گیری از ایده‌های برتر در حوزه #مدیریت شهری، سطح #رضایتمندی شهروندان را بالا ببرد.

🔹 جلب اعتماد #نخبگان و #صاحبان ایده‌هایبرتر در حوزه شهری به نفع #شهر_همدان است.

🔷🔹 #سعیدخوشبخت، رئیس #سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی_شهرداری همدان در حاشیه آیین اختتامیه جشنواره ایده برتر شهری در حوزه گردشگری:

🔹 #گردشگریشهری و #رویدادهای فرهنگی واجتماعی در سطح استانی، ملی و بین‌المللی از اهداف اساسی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان است که کمک‌کننده #توسعه پایدارشهری به‌ویژه در حوزه فرهنگی و اجتماعی خواهد بود.

 

۴ نفر برگزیده جشنواره:

                                             

image_pdfفایل PDFimage_printپرینت

اشتراك گذاری نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *